EMAIL: kgohp@ohp.pl           TELEFON KG OHP: 22 578 47 01 

 - 
English
 - 
en
Polish
 - 
pl
Ukrainian
 - 
uk

Warsztaty jesienne w Polkowickim Hufcu Pracy

Komenda Główna | Dolnośląskie

W Polkowickim Hufcu Pracy (Dolnośląska WK) odbyły się, warsztaty jesienne z okazji pierwszego dnia jesieni. Kadra wraz z uczestnikami w ramach koła HP Puzzle wykonywała bukiety jesienne.  Nie zabrakło też rozmów o tegorocznej patronce OHP Marii Konopnickiej, która napisała wiersz „Jesienią”. Młodzież przeczytała go wraz z kadrą.

Na te kilka godzin 23 września Komenda Hufca przeobraziła się w salę do zajęć plastyczno-technicznych. Młodzież bardzo chętnie, wzięła się do pracy z przygotowanych wcześniej materiałów. Dzięki jarzębinie czy innym kwiatom powstały wspaniałe bukiety. Młodzież miała okazję przeżyć kilka wspaniałych chwil w niezwykle twórczej atmosferze.

Jesień to wyjątkowa pora roku, dni są coraz krótsze a noce coraz zimniejsze.  Deszczowa pogoda i chłodne jesienne dni sprawiają, że łatwo popaść w chandrę. Kadra podczas rozmów z młodzieżą promowała aktywność fizyczną dla poprawienia samopoczucia oraz kondycji psychicznej i fizycznej.

Wychowankowie bardzo dobrze wykorzystali czas podczas warsztatów. Zgodnie stwierdzili, że była to świetna okazja do tworzenia i do rozmów o pięknej „polskiej złotej jesieni”.

Opracowanie: Marzena Both – Borsiak wychowawca 1-23 HP Polkowice

Zdjęcia: Barbara Mazur – wychowawca 1-23 HP Polkowice

eures2
eures2
eures2

Aktualności Komedy Głównej

Skip to content