EMAIL: kgohp@ohp.pl           TELEFON KG OHP: 22 578 47 01 

 - 
English
 - 
en
Polish
 - 
pl
Ukrainian
 - 
uk

Turniej piłkarski młodzieży polsko-tureckiej w OSiW Ząbkowice Śląskie w ramach programu Erasmus+

Komenda Główna | Dolnośląskie

W ramach programu Erasmus+ oraz realizowanego w jego zakresie projektu „Zdrowa Rywalizacja”, zgodnie z zaplanowanym harmonogramem, w sportowej „Hali Słonecznej” odbył się turniej piłki nożnej oraz siatkowej pomiędzy drużynami z Polski i Turcji.

Mecz połączył obydwie grupy biorące udział w wymianie młodzieży, poprzez pozytywną drużynową rywalizację oraz wspaniałą zabawę. Była to zacięta gra o zwycięstwo, w której wygranymi zostały obie drużyny, zarówno polska jak i turecka. Była to nagroda za wspólne zaangażowanie w zabawę oraz podejście do meczu na zasadach fair play.

Oczywiście przed sportowymi zmaganiami opiekun uczestników Pan Mateusz Marciniak poprowadził rozgrzewkę, aby przygotować młodzież do wysiłku i rozbudzić adrenalinę potrzebną do działania. Pan Tomasz Stelmach – prezes lokalnego Klubu Sportowego Orzeł Ząbkowice wyjaśnił młodzieży zasady gry i podzielił odpowiednio drużyny. Przedstawiciele rywalizujących grup wykazali się niesamowitą aktywnością fizyczną, zaangażowaniem, poważnym podejściem do rozgrywek, a przede wszystkim czerpali radość z dobrej zabawy.

Tekst: Dominika Frączkowska – specjalista ds. administracji OSiW Ząbkowice Śl.

Zdjęcia: Mateusz Marciniak – wychowawca OSiW Ząbkowice Śl.

eures2
eures2
eures2

Aktualności Komedy Głównej

Skip to content